Forfra ...
21. april 2018  
Aktiviteter
Opslagstavle
Forum
 Nyeste emne:
06-07 19:14 Joan Christensen
 
Statistik
 Antal hits på siden: 1392148
 Online brugere i øjeblikket: 40
Dommerkartotek
Tilbage

I kartoteket er kun medtaget dommerne fra det nye arkiv. Der findes mange flere dommere i NVBK. Efterhånden som de fornyer deres dommerkort, overføres de til det nye arkiv.

"Disp" udfor en dommers navn angiver at den pågældende har tilladelse til at virke som A-dommer indtil det næste A-dommerkursus afvikles.




Klik på overskriften for at ændre rækkefølgen.

NummerNavnKlub
A-00001Henning ChristensenStrandby VK
A-00002Dennis MosbækHornum IF
A-00003Jan HansenHornum IF
A-00004Kim KristoffersenKVIK, Simested
A-00005Rasmus HviidLKB Gistrup
A-00006Eydfinnur MortensenNIV 95, Nibe
A-00007Mona MoesgaardVK 74, Aalborg
A-00008Jytte GravgaardStrandby VK
A-00009Berit SølverLKB Gistrup
A-00010Jan DahlLKB Gistrup
A-00011Henrik JørgensenHIK Aalborg
B-00011Mark Bundgaard AndersenLKB Gistrup
B-00012Mark De ZeeLKB Gistrup
B-00013Henriette B. JensenLKB Gistrup
B-00014Flemming B. SkjøttLKB Gistrup
B-00015Morten SlothVK Vendsyssel
B-00016Lars W. ArentsenVK Vendsyssel
B-00017Charlotte KristensenLKB Gistrup
B-00018Tanja HolmstrømLKB Gistrup
B-00019Anne Marie SørensenLKB Gistrup
B-00020Helle JensenLKB Gistrup
B-00021Piet ZangenbergVK 74, Aalborg
B-00022Tine LundHIK Aalborg
B-00023Susanne MadsenStrandby VK
B-00024Thea ChristensenVK Vendsyssel
B-00025Karen Marie JensenVK Vendsyssel
B-00026Christian C. GrønbækVK Vendsyssel
B-00027Kim M. KristensenVK 69, Aars
B-00028Robert TangeVK 69, Aars
B-00029Brian HansenVK 69, Aars
B-00030Christoffer KrogagerVK 69, Aars
B-00031Birgitte LarsenNIV 95, Nibe
B-00032Henrik HaugaardNIV 95, Nibe
B-00033Signe KristensenLKB Gistrup
B-00034Mikkel Orry AmbyLKB Gistrup
B-00035Camilla ChristensenHornum IF
B-00036Linda Krogh AsbølHornum IF
B-00037Jesper HolmNIV 95, Nibe
B-00038Jens UggerhøjNIV 95, Nibe
B-00039Sanne Rostgaard SørensenLKB Gistrup
B-00040Kathrine UggerhøjHIK Aalborg
B-00041Margun MadsenFFK, Frederikshavn
B-00042Karsten SchaltzMVBK, Frederikshavn
B-00043Kasper Foldberg NielsenHIK Aalborg
A-00045Eva SimonsenVK 69, Aars
B-00045Per B. FischerMVBK, Frederikshavn
A-00046Louise SuhrHIK Aalborg
B-00047Kaare NissumLKB Gistrup
A-00048Signe KaackVK 74, Aalborg
B-00049Louise AndersenSindal IF
B-00050Signe RandrupSindal IF
B-00051Zaida KristensenSindal IF
B-00052Wahidulla NoorzadaIngen klub
B-00053Sophie Dige IversenHornum IF
B-00054Keld PoulsenHornum IF
B-00055Carsten SimonsenHornum IF
B-00056Eigil TroelsenHornum IF
A-00057Sidsel GjettingHIK Aalborg
B-00058Johnny MichaelsenHIK Aalborg
B-00059Helene Pilgaard LarsenHIK Aalborg
B-00060Jonas NygårdHIK Aalborg
B-00061Kasper WintherHIK Aalborg
B-00062Martin Toft PedersenHIK Aalborg
B-00063Thomas Bæk JørgensenHIK Aalborg
B-00064Tommy TorpVK 74, Aalborg
B-00065Maja Barner Raaberg HvamNørager IF
B-00066Anders HjorthVK 74, Aalborg
B-00067Preben NorupVK Vendsyssel
B-00068Kenni NørgaardVK Vendsyssel
A-00069Johannes BorresenHIK Aalborg
B-00070Johannes BertramVK Vendsyssel
B-00071Christoffer NielsenVK Vendsyssel
B-00072Jacob NørgaardVK Shima, Nørresundby
B-00073Jesper KildegaardVK Shima, Nørresundby
A-00074Anne Mette LarsenVK Shima, Nørresundby
B-00075Kenneth JensenVK Shima, Nørresundby
B-00076Morten LaumannUkendt
B-00077Sabrina Munk JohansenHUI/Havndal
B-00078Thomas DalumKVIK, Simested
A-00080Jens BækgaardHUI/Havndal
A-00081kim larsenNørager IF
A-00082Dan Weesgaard ChristensenVodskov VK
A-00083Allan GravgaardVK 74, Aalborg
A-00084Peer Møller IlsøeVK 74, Aalborg
A-00085Keld JørgensenVK 74, Aalborg
A-00087Mazyar YazdaniLKB Gistrup
A-00088Flemming SkjøttLKB Gistrup
A-00089Carsten CarbelLKB Gistrup
A-00090Kristian BechVK Vendsyssel
A-00091Brian NielsenVK Vendsyssel
A-00092Martin StyrishaveVK Vendsyssel
A-00093Louise SeverinsenNordre 66, Hjørring
B-00094Pia VetterAggersund IF
A-00095Marianne HansenVK Shima, Nørresundby
A-00096Helle SøndergaardVK 74, Aalborg
B-00097Torben BaumgartnerShima, Nørresundby
A-00100Morten GoulVK Shima, Nørresundby
A-00101Louise LarsenNIV 95, Nibe
A-00102Jeppe NørgaardVK Vendsyssel
B-00103Gitte Boel HosbondVK 69, Aars
A-00104Bodil NielsenSvenstrup GF
A-00105Henrik HaugaardNIV 95, Nibe
A-00105Mikael Bo AndersenVK Shima, Nørresundby
A-00106Thomas PedersenHIK Aalborg
A-00107Berit Sølver KoedVKH 88, Hadsund
B-00109Linh HuynhVK 74, Aalborg
A-00110Mikael Bo AndersenSvenstrup GF
A-00111Anders NielsenÅGF, Aabybro
A-00112Heidi HedegaardVK Shima, Nørresundby
A-00113Karsten Aarrebo PedersenVK 74, Aalborg
B-00114Anders EriksenHIK Aalborg
B-00115john toft andersenHUI/Havndal
B-00116Morten ChristensenLKB Gistrup
B-00117Peter FrigaardLKB Gistrup
B-00118Johnny NielsenIngen klub
A-00119Lasse L. ThomsenHIK Aalborg
B-00120Kim OvervadStrandby VK
B-00121Christian Holm PedersenVK 74, Aalborg
A-00122Anette Degn AndersenLKB Gistrup
B-00123Anette Kjær AarupHjallerup GF
A-00125Anders Chr. NielsenHjallerup GF
B-00126Poul NonboeKlejtrup IF
A-00127Lise HammerholtLKB Gistrup
B-00128Rikke PedersenHIK Aalborg
B-00130Johnny AndersenÅGF, Aabybro
B-00131Pia NollVK 74, Aalborg
A-00132Thorbjørn JørgensenLKB Gistrup
B-00133Bo L. JensenFFK, Frederikshavn
A-00134Mette Busk KristensenVesthimmerland VK
A-00135Morten OlsenNIV 95, Nibe
A-00136Preben ZachoÅGF, Aabybro
A-00137Mads BrixVK 74, Aalborg
B-00138Ege RubakNIV 95, Nibe
A-00139Malene Sondrup JensenHIK Aalborg
A-00140Marianne NielsenGVL, Løkken
A-00141Hanne DalgaardVK 74, Aalborg
B-00142Birgitte Lison DahlVK 74, Aalborg
B-00143Mette SundsNIV 95, Nibe
A-00144Mette DallVK 74, Aalborg
A-00145Kim AgerholmHVK 77, Hobro
B-00146Lasse FrølundVHG, Vester Hassing
A-00147Tom KristensenHIK Aalborg
A-00148Kristian Kaffka SchwarzVK 74, Aalborg
A-00149Flemming JepsenNørager IF
A-00150Jette TerkelsenGVL, Løkken
A-00151Jens Chr. ObelÅGF, Aabybro
A-00152Jens Erik PedersenVK Shima, Nørresundby
B-00153Joan JoergensenBVK 86, Brønderslev
A-00154Mogens Holm IversenHIK Aalborg
B-00155Per Riisager ChristensenNordre 66, Hjørring
A-00157Carsten jørgensenMVBK, Frederikshavn
A-00158Mette RingBVK 86, Brønderslev
A-00159Morten GoulVK Shima, Nørresundby
B-00160Charlotte S. MadsenHIK Aalborg
B-00161Allan RasmussenLKB Gistrup
B-00163Marianne HermannNørager IF
B-00164Joan ChristensenNørager IF
B-00166Signe Kirstine JohansenBVK 86, Brønderslev
B-00167Louise Ditlev SteensenVK 74, Aalborg
B-00168Malene JürsVK 74, Aalborg
B-00169Helle NielsenVK 74, Aalborg
B-00170Vanda JürsVK 74, Aalborg
B-00171Helle UlrickBVK 86, Brønderslev
B-00172Susanne ChristensenBVK 86, Brønderslev
B-00173Hans Ramsgaard MøllerLKB Gistrup
B-00174Tinus NorstvejVK 74, Aalborg
B-00175Mette Hvid ArensbachNordre 66, Hjørring
B-00176Birgitte AndersenVK 74, Aalborg
B-00177Anders Hjorth PedersenVK 74, Aalborg
B-00178Anders Dahl KnudsenVK 74, Aalborg
A-00179Bo SkovmarkSvenstrup GF
A-00180Jette Boel HosbondVK Shima, Nørresundby
B-00181Bo JeppesenVodskov VK
B-00183Kim Møller-Hansen KiilstofteNIV 95, Nibe
A-00184Peter SerupSvenstrup GF
A-00185Erik Brink NielsenGVL, Løkken
B-00186Søren KnutzenVK 69, Aars
A-00187Inge JakobsenHersom Bjerregrav IF
B-00188Allan Holst SørensenNørager IF
A-00189Søren DahlLKB Gistrup
A-00190Helene Bülow DavidsenVK Shima, Nørresundby
A-00191Annette LichonVK Shima, Nørresundby
B-00192Maria OlsenHIK Aalborg
A-00193Pia HolstSvenstrup GF
A-00194Jan Bødskov AndersenSvenstrup GF
B-00195Kim PhilipsenNIV 95, Nibe
A-00196Christian HvingelSvenstrup GF
B-00197Pia Rohde OlsenHIK Aalborg
A-00198Thorkild Henry PetersenVKH 88, Hadsund
A-00199Johan MellerupVHG, Vester Hassing
A-00200Trine PoulsenHIK Aalborg
A-00201Birgitte AndersenVK 74, Aalborg
A-00202Jens MadsenVK Beton, Aalborg
A-00203Jess Lykke GramkowHIK Aalborg
A-00204Anders la Cour-HarboHIK Aalborg
A-00205Dan BhanderiHIK Aalborg
B-00206Christina JensenHVK 77, Hobro
B-00207Lise Kristine MikkelsenGVL, Løkken
B-00208Lisbet ChristensenHIK Aalborg
B-00209Lena LaursenHIK Aalborg
B-00210Martin ØboGVL, Løkken
B-00211Christian MartinsenGVL, Løkken
B-00212Nicolai MunchGVL, Løkken
B-00213Thomas TeglgaardGVL, Løkken
B-00214Sara GræsborgVK Vesthimmerland
B-00215Pernille From BlindumHIK Aalborg
B-00216Jeanette BachVK 74, Aalborg
B-00217Tinna Brønnum JensenVK 74, Aalborg
B-00218Mads Lie JensenVrå Motions- og Volleyball Klub
A-00219Jesper Søndergaard ThomsenLKB Gistrup
B-00220Rasmus BachHIK Aalborg
B-00221Jette HyldgaardNIV 95, Nibe
B-00222Anne Ehlers laursenVK 74, Aalborg
A-00223Henrik Lyngs StøvringHVK 77, Hobro
B-00224Christina Øllegaard LarsenHIK Aalborg
B-00225Tina JensenHIK Aalborg
A-00226Søren LarsenHIK Aalborg
A-00227Anita StøvringVKH 88, Hadsund
B-00230Kitt Marianne ChristensenHIK Aalborg
B-00231Erik Have NielsenHIK Aalborg
A-00232Dianna Mærsk KnudsenVesthimmerland VK
B-00233Brian StenildHIK Aalborg
B-00234Martin SkræmIngen klub
B-00235Jonas EllgaardLKB Gistrup
A-00236Jørgen PoulsenVK Vendsyssel
A-00238Ib TellingUkendt
A-00240Tina Weesgaard MadsenVodskov VK
B-00241Charlotte LundVKH 88, Hadsund
B-00242Line Holst GundersenNIV 95, Nibe
A-00243Per LarsenSvenstrup GF
B-00244Dorte MarkussenLKB Gistrup
A-00246Svend PedersenHIK Aalborg
B-00247Charlotte Hougaard JensenAggersund IF
A-00248Ulla NavntoftVKH 88, Hadsund
A-00249Brit G. NielsenAggersund IF
A-00250Signe Laier NielsenVodskov VK
A-00251Søren SørensenSvenstrup GF
A-00252Irene KjærVK 69, Aars
B-00253Lean Ibsen BjerregaardSvenstrup GF
B-00254Søren HymøllerHVK 77, Hobro
B-00255Stig VesterskovHVK 77, Hobro
A-00258Niels Kjær LauritsenVK Shima, Nørresundby
B-00259Jacob NielsenVK 74, Aalborg
B-00260Marianne OlesenNørager IF
A-00261Lene BurchardtVK Beton, Aalborg
A-00262Vibeke LarsenVK Beton, Aalborg
A-00263Marianne JørgensenNørager IF
A-00264Pernille Holte HenmanIngen klub
B-00265Helle RømerNordre 66, Hjørring
B-00266Kristine HansenHIK Aalborg
A-00267Thomas ChristiansenNordre 66, Hjørring
B-00268Anita JohansenAggersund IF
B-00269Christian JensenBVK 86, Brønderslev
B-00270Jens LyshøjHIK Aalborg
B-00271Ejigayehu kebedeVK Shima, Nørresundby
B-00272Karina KristiansenVK Shima, Nørresundby
B-00273Kristina FærchVK Shima, Nørresundby
B-00274Mia Nøhr PedersenHjallerup GF
B-00275Jette ThomsenHIK Aalborg
B-00276Morten JacobsenHIK Aalborg
B-00277Sanne Rieks AndersenHIK Aalborg
B-00278Tommy LieVK 74, Aalborg
B-00279Anne Klemme WagnerHIK Aalborg
B-00280Per NielsenNørager IF
B-00281Arne Rod KirkNørager IF
B-00282Randi HelmerVK Shima, Nørresundby
B-00283Anne Marie AndersenHIK Aalborg
B-00284Claus ThomsenNørager IF
B-00285Betina RoseVK Shima, Nørresundby
B-00286Nanna SandVK Shima, Nørresundby
B-00287Karin Led nørgaardHIK Aalborg
B-00288Sigmar VosjanSindal IF
B-00289Tue Starcke-JensenSindal IF
B-00290Jens Ivar SteffensenSindal IF
B-00291Michael T NielsenSindal IF
B-00292Vibeke ThorhaugeVK Shima, Nørresundby
B-00294Johannes HesselagerIngen klub
B-00296Kim MortensenMVBK, Frederikshavn
A-00297Torben Højrup KristensenHIK Aalborg
B-00298Allan ThomsenSvenstrup GF
B-00299Berit ChristensenNordre 66, Hjørring
B-00300Martin Brinch SørensenAalborg Studenternes IF
A-00301Michael PedersenHIK Aalborg
A-00302Claus Valdgren MadsenVK Vesthimmerland
A-00303Tommy NielsenVK 74, Aalborg
B-00304Karin HolkVK Shima, Nørresundby
B-00305Anne HedegaardVK Shima, Nørresundby
A-00306Brian JensenHVK 77, Hobro
A-00307Lars HyttelNørager IF
B-00308Tanja Kirch ChristensenAggersund IF
A-00309Jan Bruno ChristensenNørager IF
B-00310Anne-Dorte KrogVodskov VK
A-00311Helle ØstergaardVK Vendsyssel
B-00312Thomas Rieks AndersenUkendt
A-00313Kirsten Lund PoulsenNørager IF
A-00314Lars Bjerg JørgensenHIK Aalborg
B-00315Iben Elholm AndersenHIK Aalborg
B-00316Andreas Lahn JakobsenHUI/Havndal
B-00317Anne HjortshøjHUI/Havndal
B-00318Frank LaumannHUI/Havndal
B-00319Hanne MadsenHIK Aalborg
B-00320Karina KraghHIK Aalborg
B-00321Kristian Dalum KristensenVK Vesthimmerland
B-00322Lars Erik UggerhøjAASI
B-00323Line Rohde OlsenVK 74, Aalborg
B-00324Paul SchøningVK Vesthimmerland
B-00325Pernille Thorup HUI/Havndal
B-00327Rikke Thorup HUI/Havndal
A-00328Lars DanielsenHVK 77, Hobro
B-00328Sisse NikolajsenVK Vesthimmerland
B-00329Sonny NielsenVK Vesthimmerland
B-00330Bjarne SørensenHVK 77, Hobro
A-00331Iben Elholm Andersen
B-00332Jette BodentienStrandby VK
B-00333Thue Grønhøj FrederiksenIngen klub
A-00334Kent SørensenHIK Aalborg
B-00335Ingrid LindenborgVK 74, Aalborg
B-00337Lea NymandHUI/Havndal
B-00338Jette HjorthVK 74, Aalborg
B-00339Mia Rud BohnsenAASI, Aalborg
B-00341Hans Jørgen UggerhøjAASI, Aalborg
B-00342Glen KrammeAASI, Aalborg
B-00343Elisabeth AarupAASI, Aalborg
B-00344Mette NielsenAASI, Aalborg
B-00345Martin HundebøllAASI, Aalborg
B-00346Mette Lind JespersenAASI, Aalborg
B-00348Kristian RubyAASI, Aalborg
B-00349Casper HolmgaardAASI, Aalborg
B-00350Thomas PannerupNørager IF
B-00351Klaus BorchVKH 88, Hadsund
B-00352Jonas LemvigIngen klub
B-00353Marianne Barner NielsenIngen klub
B-00354Bitten Aster AndersenStrandby VK
B-00355Joan Winther PilgaardVK Beton, Aalborg
B-00356Jette Vanggaard LarsenBVK 86, Brønderslev
A-00359Julia Friis AndersenHIK Aalborg
B-00440Peter HoyHIK Aalborg
B-00441Line ChristensenAASI, Aalborg
B-00442Katja Grith EriksenHIK Aalborg
B-00443Ida Egede JohansenHIK Aalborg
B-00444Gry Kondrup KristensenHIK Aalborg
B-00445Camilla FinsterbachNIV95, Nibe
B-00446Søren KærHIK Aalborg
B-00447Line Vittrup JakobsenHIK Aalborg
B-00448Birgitte Lison DahlHIK Aalborg
B-00449Mads Krogh ØrtvedVK Shima
B-00450Jesper GuldbækVK Shima
B-00451Jakob ØrtvedVK Shima
B-00452Catrine Gylling JensenAASI, Aalborg
B-00453Line Degn AndersenAASI, Aalborg
B-00454Brian BoesdalVK Shima
B-00455Gabriel PriessVK Shima
B-00456Ask GunnarsenHIK Aalborg
B-00457Nicklas Kjær ThomsenVK Vendsyssel
B-00458Alexander RamlovVK Vendsyssel
B-00459Lisa Troelsen VellingHIK Aalborg
B-00460Nanna LyngbølHIK Aalborg
B-00461Camilla PedersenVHG
B-00462Mathias HansenVK Vendsyssel
B-00463Jonas Fløche VestergaardVK Vendsyssel
B-00464Mads Truslev ChristensenVK Vendsyssel
B-00465Simon Killerich MikkelsenVK Vendsyssel
B-00466Mike PorsVK Vendsyssel
B-00467Thomas KjemsHIK Aalborg
B-00468Esben Bach SørensenVK 74, Aalborg
B-00469Charlotte Høj jensenVK 74, Aalborg
B-00470Dorthe MikkelsenVK 74, Aalborg
B-00471Kristina KraghHIK Aalborg
B-00472Mette Marie PedersenVK 74, Aalborg
B-00473Joakim JensenVK 74, Aalborg
B-00474Julie VerndalHIK Aalborg
B-00475Emil JensenVrå Motions- og Volleyballklub
B-00476Jesper SkovmarkLKB Gistrup
B-00477Lasse BayLKB Gistrup
B-00478Jonas JensenVrå Motions- og Volleyballklub
B-00479Nicolai Lundholm PedersenNordre 66, Hjørring
B-00481Pernille ClasenHIK Aalborg
B-00482Simone Götze ThomhaveHIK Aalborg
B-00483Helle NielsenHIK Aalborg
B-00484Thomas OrkildHjallerup GF
A-00485Rikke Rieks AndersenHIK Aalborg
A-00486Helle TokkesdahlVK Beton, Aalborg
B-00487Henrik BoerVK Shima, Nørresundby
B-00488Stine FoldenHIK, Aalborg
B-00489Ria Thaarup HøeghVK 74, Aalborg
B-00490Morten Voss FjorbackHIK, Aalborg
B-00491Christina AndersenVK Vesthimmerland
B-00492Morten SmedVK Vesthimmerland
B-00493Casper LykkegaardVK Vesthimmerland
B-00494Henriette SørensenVK Vesthimmerland
B-00495Jens Erik ChristensenVK Vesthimmerland
B-00496Cecilie Mærsk ChristensenVK Vesthimmerland
B-00497Martin TullesenVK Vesthimmerland
B-00498Agge BeckVK Vesthimmerland
B-00499Inge-Merete NørVK Vesthimmerland
B-00500Oliver ØrbækVK Vesthimmerland
B-00501Jesper GlerupVK Vesthimmerland
B-00502Marie TrendVK Vesthimmerland
B-00503Karina FlyvholmVK Vesthimmerland
B-00504Chris Mærsk ChristensenVK Vesthimmerland
B-00505Alex KristensenHIK Aalborg
Login
 Få et login

 Brugernavn:
 
 Password:
 
Autologin
Glemt password
Seneste nyheder
NyhedsBrev
Tilmeld dig til NVBKs hjemmeside nyhedsservice
 e-mail adresse:
 
 Password: